Mokymai ir seminarai

Konfliktų laboratorija. 4 užsiėmimų rytinė mini grupė (viso 8 valandos)
Teorija + Praktika + Individuali koučingo sesija

Trukmė: 4 kartai, susitinkant kartą per savaitę, po 2 val. kaskart
Laikas: 10:00 – 12:00
Mini grupė: tik 4 dalyviai
Investicija: 80 EUR

Daugiau informacijos

Konfliktų laboratorija. 4 užsiėmimų vakarinė mini grupė (viso 8 valandos)
Teorija + Praktika + Individuali koučingo sesija

Trukmė: 4 kartai, susitinkant kartą per savaitę, po 2 val. kaskart
Laikas: 18:30 – 20:30
Mini grupė: tik 4 dalyviai
Investicija: 80 EUR

Daugiau informacijos

Intensyvūs konfliktologijos mokymai (2 dienos/12 valandų)
Teorija + Praktika + Individuali koučingo sesija

Trukmė: šeštadieniais ir sekmadieniais, po 6 val. kasdien
Grupė: 4 – 12 žmonių
Investicija: 140 EUR

Daugiau informacijos

Artimiausi mokymai ir seminarai

Konfliktų laboratorija. 4 užsiėmimų rytinė mini grupė (viso 8 valandos)
Daugiau informacijos

Konfliktų laboratorija. 4 užsiėmimų vakarinė mini grupė (viso 8 valandos)
Daugiau informacijos

Kiti mokymai:

Vidiniai konfliktologijos mokymai įmonėms ir organizacijoms
Atsižvelgiant į jūsų jau turimas žinias bei poreikį paruošiu jūsų kolektyvui labiausiai tinkančią mokymų programą.

4P metodas naudojant Points of You priemones
Atsakymų ieškojimas nebūtinai turi būti skausmingas ir būtinai ilgas. Kartais reikia šiek tiek kitokio požiūrio ir kūrybiškumo, kad į užstrigusią situaciją pažiūrėti iš kito kampo.

Asmenybės tipai pagal Eneagramą
Pastebėjote, jog su vienais žmonėmis susikalbame iškart, o kai kurie mums atrodo nukritę lyg iš mėnulio? Tiesa, ir mes kažkam galim būti tokie “nukritę”. Kodėl taip yra? Kiek skirtingų asmenybių tipų gali būti? Kaip sąveikauti su kitokio tipo žmogumi? Visą tai pristatau ir supažindinu per Eneagramos asmeninybės tipus.

mokymai seminarai konfliktų sprendimo mokymai vidiniai mokymai įmonėms konfliktų sprendimo būdai asmenybės tipai Eneagrama renginiai priimk pasimokyk paleisk padėkok paskaita lektorė Jūratė Muchlickytė gali
Vidiniai mokymai įmonėms

Visuomet pokalbio pradžioje įmonių vadovų ar kitų atsakingų asmenų teiraujuosiu kokius mokymus jie jau organizavo savo darbuotojams. Ir dažnai išgirstu gan ilgą sąrašą temų arba pažįstamų ir nepažįstamų man lektorių pavardžių. Neslėpsiu, kad vis dar nustembu ir klausiu tiesiai šviesiai:

O ko jūs tada dar tikitės iš manęs?

Atsakymai būna nuo konkretaus „padaryti ką nors, kad būtų kitaip“ iki „gal vis tiek pabandom, blogiau nebus“. Tiesa pasakius, iš verslo pusės galima tik svajoti apie tokius klientus, bet … bet iš tiesų, visai nesinori, kad ir po mano mokymų būtų tik uždėtas dar vienas pliusiukas „išklausytų mokymų sąraše“. Todėl jei jau dirbam, tai dirbam kartu! Aptariame jūsų poreikius ir deriname mokymų programą pagal jūsų konkrečius poreikius. Ir mokymai yra tik viena dalis. Kita ne mažiau, o dažniausiai ir labiau svarbesnė dalis yra mokymo žinių asimiliacija, t.y įsisavinimas jūsų aplinkoje per praktiką. Todėl deriname ir terminus bei sąlygas kokiu būdu ir kiek truks šis asimiliavimo laikotarpis.

Taigi, ar jūs renkatės dar vienus tiesiog mokymus? Ar renkatės tęstinius mokymus su žinių asimiliavimo galimybe po mokymų?

Derindama su jumis, parenku jums aktualias temas ir jums tinkamą mokymų grafiką bei trukmę. Mokymų metu per pratimus ir užduotis bei taikant įvairias pagalbines kūrybines priemones suteikiu galimybę išbandyti žinias praktikoje.

Organizuojate renginį? Domintų pranešimas konfliktų tema?
Mielai su jūsų auditorija pasidalinsiu pagrindinėmis įžvalgomis šia tema.
Kodėl rinktis mane?

Esant tokiai didelei mokymų pasiūlai, turėtų būti nelengva išsirinkti jei ne temą, tai bent jau mokytoją, lektorių.
Ilgametė patirtis vedant mokymus, o ypač ta patirtis, kai į mokymus „atsiųsti“ mokiniai akivaizdžiai nusiteikę maištauti ir įrodyti, kad jiems jokių žinių nereikia. Esu be galo dėkinga tiems, kurie taip „laužė“ ir „plėtė“ mano galimybių ribas! Su tokiomis beribėmis ribomis daug legviau ir įdomiau dirbti.

Improvizacija yra neatsiejama mano mokymų dalis. Ne vienus metus pati mokiausi ir praktikavau improvizacijos žinias pas vieną svarbiausių savo Mokytojų – A.Žebrauską. Iki šiol nesu tikra ar įmanoma išmokti improvizacijos, bet pagrindinį principą, klausyti ir tik po to klausti, o ne klausyti ir tuo metu galvoti ką čia protingo paklausus – įsisavinau. Ir tai yra dabar mano darbo dalis.

Specializacija į konfliktų sprendimo temas, todėl nuolat gilinamos žinios šioje srityje ir žinoma, įgaunama neįkainuojama praktika vedant mokymus bei koučingo ir mediacijos sesijas. Ne tik įkvėpti ir didžiuotis, kai jūs pažadėsite nuo kito pirmadienio taikyti žinias. Mano tikslas, kad jūs turėtumėte galimybę bent kartą po mokslų susitikti individualiai ir aptarti asimiliavimosi džiaugsmus ir sunkumus.

Jūratė
Jūratė Muchlickytė lektorė mediatorė koučerė konsultantė gali konfliktų koučingas konfliktų sprendimai mokymai