Konfliktų koučingas

Individualios koučingo sesijos

Vengiate, bijote, o gal kaip tik aršiai puolate į konfliktus?
Teigiama, jog 10% konflikto susideda iš nuomonių skirtumo ir net 90% iš to kaip ta nuomonė iškomunikuojama. O kibirkštį tame „iškomunikavime“ įžiebia ir ugnį palaiko mūsų emocijos. Kai išlaisvinti problemą nuo emocijų – tai lieka tik situacija. Koučingo būdu mes galime paversti konfliktiškas situacijas į galimybes.

Pirmas susitikimas iki 30 min. yra NEMOKAMAS. Šio susitikimo metu jūs pristatote klausimą, kurį norėtumėte išspręsti, o aš jums pristatau savo darbo metodus bei tolimesnio bendradarbiavimo sąlygas. Susitikimo pabaigoje, tiek jūs, tiek aš esame laisvi nuspręsti ar mums tęsti šią kelionę kartu. Standartinė koučingo sesija trunka 60 min. ir gali vykti susitikus gyvai, skype programoje arba telefonu.

konfliktų koučingas konfliktai konfliktas ginčas nuomonių skirtumas komunikacija emocijos konfliktiška situacija galimybės konsultacija koučingo sesijos individualus koučingas Jurate Muchlickyte gali
koučingas komandinis koučingas konfliktai darbe konfliktuoti pyktis baimės emocijos galimybės mokymai konsultacijos Jurate Muchlickyte gali
Komandinio koučingo sesijos

Ar jūs savo įmonėje konfliktuojate?
Tai klausimas, kurį mėgstų užduoti įmonių vadovams, kurie ypač didžiuojasi draugiškais ir šauniais savo kolektyvais. Nežinau ar tas klausimas yra toks nepatogus ir trikdantis, bet labai dažnai išgirstu tą patį patvirtinimą apie draugiškumą ir šaunumą. Betgi nei vienas, nei antras netrukdo konfliktuoti! Tikrai nekviečiame kariauti, pyktis, sėti baimių ar panašiai. Konfliktai yra neatsiejama mūsų gyvenimo, tame tarpe ir darbo dalis. Ignoruodami konfliktus mes jų nepanaikiname, o tik sukuriame kažkokią dirbtinę aplinką jiems būti atskirai nuo mūsų. O jie tokiu atveju išlenda tada, kada jiems patogu. Be to, konfliktai – tai naujos galimybės, kurias sukuria situacijos, kurias priimi, o ne jų vengi ar su jomis kovoji.
Žinoma, nemokšiškai ar dirbtinai „išleisti“ seniai tūnoję arba dirbtinai eskaluoti nauji konfliktai gali pridaryti daugiau žalos nei naudos, todėl šiems susitikimams ruošiamės atsakingai ir kartu su mokymais įvedame šią naują bendravimo kultūrą į jūsų darbinę aplinką.

Taigi, ar jūs savo draugiškoje ir šaunioje kompanijoje – konfliktuojate?
Jei atsakėte – ne, tuomet, kviečiame įgauti žinių ir naujos patirties, kad išmokti kokybiškai konflikuoti ir kurti naujas galimybes savo įmonėje.
Kas yra koučingas?

Koučingas – tai būdas stimuliuoti, skatinti kito žmogaus mąstymą jam rūpimu klausimu. Stimuliavimas ir skatinimas dažniausiai vyksta klausimų pagalba, kuriuos užduoda koučingo specialistas. Žinoma, gali kilti klausimas:
                     O negaliu aš pats savęs paklausti tų klausimų?
Žinoma, kad galite, bet.. Tiksliausiai į šį klausimą yra atsakęs pshichologas, Nobelio ekonomikos premijos laureatas Danielis Kahnemanas: „…susidūrę su sunkiu klausimu, užuot atsakę į jį, dažnai atsakome į lengvesnį, dažniausiai net nepastebėdami sukeitimo“.

Jūratė
Jurate Muchlickyte lektorė mediatorė koučerė konsultantė gali konfliktų koučingas konfliktų sprendimai mokymai