Terapinės konsultacijos

asmeninės terapinės konsultacijos Kviečiu į geštalto psichoterapijos, verslo ir karjeros koučingo susitikimus bei tikslines palaikymo grupes!

Ar jums pažįstama: “Aš nežinau… Neturiu jėgų… Man nusibodo taip… Manęs nesupranta… Aš neturiu su kuo net pasikalbėti… Pavargau… Nebegaliu… Jaučiu nerimą… Man sunku bendrauti… Aš bijau suklysti… Man sunku priimti… Aš nepasitikiu… Manęs nevertina… Aš nekenčiu savo darbo… Viskas kaip ir gerai, bet negerai..?”

Žmogus, kurio galvoje sukasi panašios mintys ir išgyvenimai, dažniausiai jaučiasi vienišas savo gyvenimo sunkumuose. Ir kuo daugiau, ir dažniau užplūsta tokios mintys, tuo sunkiau atrasti vidinių jėgų ir patikėti, kad Tu esi ne vienas. Taip, kiekvieno rūpesčiai ir skausmas skiriasi, bet Jūs galite būti išgirstas ir priimtas toks, koks esate tik Jūs.

Tad galbūt Jums jau laikas leisti sau leistis į naują patyriminę kelionę?!

Aš esu Geštalto psichoterapijos praktikė bei sertifikuota koučerė ir dirbdama ne kartą susitikau su kitų baimėmis, abejonėmis, sunkumais bei lydėjau klientus jų kelionėse.

Aš negaliu stebuklingai pakeisti kltų žmonių jausmų ar situacijų, bet aš padedu klientams atrasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus ir rasti naują ir kokybiškesnį santykį su savimi bei kitais, naudojant geštalto psichoterapiją, koučingą ar konsultavimą (angl. counseling). Priklausomai nuo rūpimų klausimų, poreikių ir laiko galimybių sutarsime kokia bendradarbiavimo forma jums būtų tinkamiausia. Apie šių metodų panašumus ir skirtumus galite paskaityti čia

Aš specializuojuosi perdegimo sindromo, streso, nerimo, panikos atakų, tikslų, konfliktų, karjeros, metinių pokalbių pasiruošimo ir kt. klausimuose. Organizuoju bei vedu mažas, tik iki 6 asmenų, perdegimo sindromo prevencijos bei tikslų siekimo tikslines palaikymo grupes.
Domina? Susisiekite!

Konsultacijos vyksta gyvai mano kabinete Vilniuje arba internetu.
Tiems, kurie nenori pokalbių kabinete, taikau kalb-ėjimo terapiją. Tai konsultavimo forma, kai mes kalbame jums aktualiais klausimais ne kabinete, bet eidami kartu miesto parke. Ši susitikimo forma ypač tinka tiems, kurie neturi laiko pajudėti ir yra pavargę nuo pokalbių tarp keturių sienų.

Vieno susitikimo trukmė – 1 val. Kaina nuo 45 eur. Konsultacijos sąlygos ir tiksli kaina yra suderinama pirmojo susitikimo metu.
Įvadinis – pažintinis susitikimas trunka 1 – 1:20 val. Kaina – 45 eur.
Norite pabandyti? Susisiekite!

Svarbu ne tai, ką iš manęs padarė, o ką aš pats darau su tuo, ką iš manęs padarė.
– Ž.P. Sartras

Man svarbu pasidalinti, jog aš siekiu, kad mūsų susitikimai būtų kokybiški ir profesionalūs, todėl aš pati lankau asmeninę bei grupinę terapijas ir savo klausimus bei rūpesčių sprendžiu ten, o ne klientų sąskaita (galbūt to net nežinodama). Taipogi aš turiu supervizorių, kuris padeda man augti profesionaliai.

Iki susitikimo terapinėse konsultacijose, verslo ir karjeros koučingo ar tikslinėse palaikymo grupėse!

Kontaktai

Naujienlaiškis


.

Gali © 2018